Online Katalog
 +90 332 345 25 77 |  bilgi@konmetsan.com
KONMETSAN ALÜMİNYUM, Alüminyum Profil, Aluminium Profile, Aluminium Extrusion Profiles, Alüminyum Korkuluk Aksesuarları, Alüminyum Küpeşte||ALÜMİNYUM PROFİL,ALÜMİNYUM AKSESUAR,

KURUMSAL

2005 yılında kurulan Konmetsan, alüminyum korkuluk aksesuarları üretimini kurulduğu günden bugüne profesyonel bir ekiple sürdürmektedir. 2015 yılında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Konya Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 20.000 m2 alana kurulu yeni tesisine taşınmıştır.

Konmetsan Türkiye ve dünyanın pek çok ülkesinde yaygın satış ve servis ağı kurarak yüksek üretim kapasitesi ile sektöründe dünyanın devi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Konmetsan, profesyonel bir ekibin sürdürdüğü çalışmalar ile Türkiye çapında yaygın satış ve servis ağı kurarak yüksek üretim kapasitesi ile Türkiye' nin alüminyum bağlantı elemanları sektöründe önde gelen firmaları arasında yer almıştır. Pazar tecrübesi ile oluşan güven, iş ahlakı ve çalışma azminin yanı sıra günün teknolojilerine uygun yatırımları ile Konmetsan şık ve estetik mekanlara kaliteli ve modern ürünler sunmaktadır.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Konmetsan' da kalite bir ayrıcalık değil üretim standardıdır. Bazı alınan uluslararası normlar ile standart bir kalite çizgisinde üretim yapan işletmemizde kalite çıtası sürekli yükseltilmektedir. Kalitenin yanı sıra müşteri istek ve beklentilerine zamanında çözüm üretmek felsefesi ile hareket ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.

HEDEF: BİR DÜNYA MARKASI OLMAK

Müşteri odaklılık, tasarrufa ve çevreye verilen önem, eğitimli, disiplinli, tecrübeli insan kaynakları ile dürüst ve mükemmelliyetçi ticaret anlayışı sahip olduğumuz en büyük değerlerdir.